Kancelaria

Nasz zespół

Kancelaria Radcy Prawnego Wojciech Jankowski

Kancelaria Radcy Prawnego Wojciecha Jankowskiego prowadzi swoją działalność już około 10 lat. W tym czasie nasz zespół współpracował zarówno z korporacjami, dużymi firmami, jak i średnimi oraz drobnymi przedsiębiorstwami. Ponadto świadczyliśmy liczne usługi na rzecz klientów indywidualnych. Współpracujemy z klientami mieszkającymi w Polsce, jak i zagranicznymi.

Jednym zdaniem - Kancelaria Radcy Prawnego Wojciecha Jankowskiego to zespół pracowników, którzy stale dbają o własny rozwój. Uczestniczymy w licznych szkoleniach i konferencjach, poszerzając zakres naszych kompetencji, a także wiedzę i jej praktyczne wykorzystanie. Jesteśmy także na bieżąco z wszelkimi nowinkami technologicznymi, dzięki którym nasza kancelaria jest obecnie jedną z najnowocześniejszych na rynku w Polsce. Naszą wiedzę i umiejętności potrafimy przekuć w korzyść dla każdego klienta.

Nasz zespół świadczy usługi także zagranicznym klientom. Zajmujemy się wszelką pomocą i doradztwem dla zagranicznych inwestorów, przedsiębiorców i osób fizycznych. Dzięki nabytemu doświadczeniu, prowadzimy profesjonalne usługi dla zagranicznych przedsiębiorców chcących podjąć działalność gospodarczą na terenie naszego kraju.

Naszą siłą jest wiedza, doświadczenie i rzetelność. Pasjonujemy się prawem i prowadzeniem spraw z zakresu antywindykacji, prawa bankowego i handlowego, prawa cywilnego oraz medycznego. Przygotowujemy, opiniujemy i weryfikujemy różnego rodzaju dokumenty, pisma urzędowe i umowy, doradzamy, asystujemy przy negocjacjach finansowych, reprezentujemy naszych klientów przed sądami i urzędami, a także zajmujemy się dochodzeniem odszkodowań.

Naszą wiedzę i umiejętności
potrafimy przekuć w korzyść dla każdego klienta.